Anasayfa Kargo Takip Hakkimizda Hizmetlerimiz Merkezlerimiz Iletisim
 
 
 

Sektörün istek ve beklentileri dogrultusunda, Istanbul ve Türkiye genelinde hizli ve güvenli gönderi dagitimi yapmak amaciyla SERİ REKLAM KARGO HİZMETLERİ kurulmustur.

Bugün, Türkiye çapinda 81 Ilde, günlük 50.000 adeti geçen dagitim kapasitesi, 1.000' i askin uzman ve egitimli personeli, ileriye dönük bakis açisiyla toplu doküman, dergi ve paket dagitimi yapan sektörün lider kurulusu olmayi hedeflemistir.

SERİ REKLAM KARGO HİZMETLERİ, “Kosulsuz Müsteri Mutlulugu” nu ilke edinerek, kalitesinden ödün vermeden sizlere en hizli ve güvenli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmistir.

Daha iyi hizmet verebilmenin arayislari içerisinde olan “SERİ REKLAM KARGO HİZMETLERİ” güncel tüketici beklentileri dogrultusunda daha kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamistir.

SERİ REKLAM KARGO HİZMETLERİ, çagimizin gerektirdigi teknolojik alt yapi yatirimlarini tamamlayarak, barkod sistemi ile çalismaya baslamis ve SPS (Shipment Processing System) uygulamasini müsterilerinin kullanimina sunmustur.

Bu teknolojiyle dagitim sonunda yaptigi teslimatlari, ”TESLIM DETAY RAPORLARI” ile göndericilere raporlayabilmektedir.

Gönderileriniz hakkinda www.serireklam.com adresinde bilgi alabilirsiniz. Alim ekibimiz ayni gün içerisinde gönderilerinizi istediginiz adresten Teslim Alim Belgesi düzenleyerek ve hiçbir ek ücret talep etmeden teslim alacaktir.

Ayni zamanda SERİ REKLAM KARGO HİZMETLERİ isinizi hafifletecek olan tüm ek hizmetleri eksiksiz olarak sizlere sunarak zamaninizdan tasarruf etmenizi saglar.(Bilgisayara adres girisi, insert koyma, etiket basimi, etiketleme, posetleme, harmanlama, zarflama, katlama, vb.)

Gönderilerinizin en Hizli ve güvenli bir sekilde dagitilmasi gerekliliginin bilincinde olan “Seri Reklam KARGO HİZMETLERİ” bu dogrultuda gönderilerinizin dagitimi için bes (5) sekilde dagitim hizmeti vermektedir.
 

 

Tasarım ve Barındırma; Neria